PROJEKT UNIJNY - PEWNY START NA DOBRY POCZĄTEK

LOGOTYP

Do sierpnia 2018 roku realizujemy projekt

PEWNY START NA DOBRY POCZĄTEK

Projekt otrzymał dofinansowanie z EFS.

Wnioskodawcą projektu pod nazwą "Pewny start na dobry poczatek"  jest Gmina Olsztyn, w imieniu której działa Przedszkole Miejskie nr 24. Przedszkola biorące udział w projekcie: Przedszkole Miejskie nr 3, Przedszkole Miejskie nr 15, Przedszkole Miejskie nr 20, Przedszkole Miejskie nr 24, Przedszkole Miejskie nr 38.

Termin realizacji projektu: wrzesień 2016 – sierpień 2018.

Wartość projektu: 999291,30 zł, w tym: dotacja Europejskiego Funduszu Społecznego: 894397,60 zł, wkład własny Gminy Olsztyn: 149893,70 zł.

Celem projektu jest zwiększenie dostępu do wysokiej jakości edukacji przedszkolnej na terenie Olsztyna poprzez utworzenie 20 nowych miejsc wychowania przedszkolnego, dostosowanie oferty edukacyjnej i specjalistycznej dla 13 dzieci z niepełnosprawnościami oraz zajęć dodatkowych dla 297 dzieci ze stwierdzonymi deficytami, a także podniesienie kompetencji kluczowych 731 dzieci i zawodowych 55 nauczycieli oraz aktywności 54 rodziców przy jednoczesnym utworzeniu i wykorzystaniu potencjału innowacyjnej sieci współpracy 5 przedszkoli miejskich w okresie 24 miesięcy.

Zapraszamy do obejrzenia punktor 1 PREZENTACJI PROJEKTU

Na stronie internetowej projektu punktor 1 www.przedszkolaki.olsztyn.pl znajdą Państwo bieżące informacje, opis działań, grafiki zajęć, zdjęcia i ciekawostki. Zapraszamy do dzielenia się komentarzami i opiniami. Wykorzystamy je do usprawnienia działań projektowych.

UWAGA

Zachęcamy do śledzenia bieżących informacji z realizacji projektu w naszym przedszkolu

palecna portalu społecznościowym  punktor 1 FB

palec na stronie internetowej przedszkola w zakładce punktor 1 REALIZACJA