„Trójka” jest wiernym przyjacielem dzieci i rodziców od 70 lat.
Stare mury goszczą już trzecie pokolenie niektórych rodzin. Kameralne przedszkole usytuowane na Osiedlu Mazurskim mieści się w niewielkim budynku, który został adaptowany na potrzeby oświatowe w 1946 roku.

Panuje tu miła, rodzinna atmosfera, co sprawia, że dzieci czują się bezpiecznie. Budynek położony jest w zacisznym sadzie, dającym dzieciom osłonę przed promieniami słonecznymi podczas upalnego lata, niezapomniane wrażenia estetyczne wiosną - podczas kwitnienia owocowych drzew i jesienią, gdy wybarwiają się na nich słodkie jabłka i gruszki. Zielony ogród przedszkolny posiada zadbane i bezpieczne urządzenia do zabaw.

W przedszkolu funkcjonują trzy grupy mieszane wiekowo. Nie ma u nas obowiązku leżakowania. Dzieci chętne lub zmęczone mają możliwość relaksu z towarzyszeniem bajki lub muzyki po obiedzie oraz odpoczynku o dowolnej porze na materacach, w śpiworkach, z własnymi podusiami i kocykami - w zależności od potrzeb indywidualnych.

ZAPEWNIAMY DZIECIOM

• rzetelną realizację podstawy programowej wychowania przedszkolnego
  • efektywne wykorzystanie tutoringu rówieśniczego w grupach zróżnicowanych wiekowo
  • wielokierunkowy rozwój w bezpiecznym i przyjaznym środowisku